KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12994095
nr 1299 4095
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Blandteknik, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Signerad, daterad 1991. Motivet: 23x30cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:10:52
150 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén